Originální náhradní díly MAN

Náhradní díly MAN

Just in time logistika náhradních dílů MAN.

Kdo se rozhodne pro MAN, zvolí si excelentní kvalitu. Proč by jste se měli spokojit u náhradních dílů s nižší? Originální díly MAN vám dávají jistotu, že jezdíte v té nejlepší kvalitě. Vyráběny jsou podle předpisů, pečlivě kontrolované v rámci dodržování přísných norem kvality a přesvědčí nejvyšší jakostí a hospodárností. K tomu se připojuje dvanáctiměsíční záruka s celosvětovou platností.

Originální náhradní díly MAN

Aby prostoje v případě poruch byly co nejkratší, máme skladem veliké množství originálních dílů i pro starší modely MAN a speciální vozidla. 95 % všech chybějících, speciálních dílů se do servisů dodá prostřednictvím European Logistic Center (ELC) během jediné noci. Díky optimálním logistickým procesům profitujete ze zlepšených dob příjmu objednávek a dodacích lhůt, stejně jako z kratších dob odstavení vozidel v servisech.

Prodejna náhradních dílů MAN se nachází v areálu provozovny Kněžmost.


Náhradní díly pro Vaše vozidla lze po vzájemné dohodě vydat mimo uvedenou pracovní dobu vč. možnosti spolehlivé dopravy do Vaší provozovny.

Veškeré dotazy a objednávky k sortimentu náhradních dílů MAN a ostatních značek vyřídí naši pracovníci na níže uvedených kontaktech:

Jméno:Telefon:Gsm:E-mail:Provozovna:
Monika Halbichová+420 326 784 042+420 739 561 887prodejna@faridcom.czKněžmost
Renata Červená+420 326 784 042+420 603 155 286prodejna@faridcom.czKněžmost
Odkazy:

Náhradní díly IVECO >>
Náhradní díly komunálů FARID >>
Náhradní díly zametačů JOHNSTON >>

Komponenty >>

vakuová čerpadla & příslušenství Moro Kaiser a Jurop, PTO & hydr. čerpadla Interpump Hydraulics (dříve Hydrocar a PZB)