· Náhradní díly MAN

FILTRY 2019

VSAĎTE NA ČISTÁ ŘEŠENÍ

NENÍ NIC LEPŠÍ NEŽ ORIGINÁL.

K nejlepšímu není alternativa.

Nákladní vozidla MAN potřebují Originální díly MAN, nic jiného. Kvalita originálních dílů se vždy vyplatí, koneckonců, spolehlivost a bezpečnost jsou základem efektivnosti provozu vozidel a zajišťují celkové náklady vlastnictví vozidla (TCO) na rozumné úrovni.
Využijte nabízené cenové zvýhodnění Originálních dílů MAN během kampaně. Ve svém autorizovaném servisu MAN se seznamte s celou nabídkou produktů a služeb a čerpejte užitek z nich plynoucí.

Kontaktujte váš autorizovaný servis MAN.

ČISTÉ JE LEPŠÍ A DOBRÉ PRO OBCHOD.

Význam slova „čistý“ vnímáme různě, může to být stav bytí ale i myšlení. Pouze tehdy pokud jsou technické prostředky čisté mohou pracovat správně a následně i lidé, kteří na ně spoléhají. Čistý je absolutní optimum. Každý z produktů, které jsme pro vás připravili, má stejný účel, zajistit připravenost vozidla k výkonu a omezit nezbytné prostoje, což zvyšuje ziskovost i efektivitu. Naši nabídku jsme rozšířili tak aby zahrnovala produkty, které umožní pohodlnější a příjemnější pracovní prostředí za volantem nákladního vozidla - což je nakonec dobré i pro obchod.

Konečně, pouze Originální díly MAN jsou dost pro originální MAN.
 
AKČNÍ  NABÍDKA  PLATNÁ  od 1. LEDNA do 31. BŘEZNA 2019

Autor: FARID COMERCIA s.r.o.
Odkaz:

Přílohy

Leták ke stažení (PDF dokument - 6 str., 1.21 MB)