· Partner

MAN A FC BAYERN PRODLOUŽILY SPOLUPRÁCI

Nejlepší tým MAN A FC BAYERN MÜNCHEN prodloužili spolupráci do roku 2027

Společnost MAN Truck & Bus se ve sportu angažuje již mnoho let a i dnes se mnoho klubů spoléhá na týmové autobusy MAN. V této souvislosti vyniká dlouholeté partnerství mnichovského výrobce užitkových vozidel s FC Bayern.

  • Nejdelší fotbalová spolupráce MAN: partnerství s FC Bayern od roku 2008
  • Oba partneři jsou úspěšní na mezinárodní scéně
  • MAN Lion's Coach bezpečně, pohodlně a efektivně přepravuje hráče FC Bayern na domácí i venkovní zápasy
  • Klub využívá dodávku TGE také k přepravě svých mládežnických hráčů
  • Partnerství se zaměřuje na prezentaci udržitelnosti a budoucích technologií pro průmysl užitkových vozidel

Společnosti MAN Truck & Bus a FC Bayern Mnichov prodloužily své partnerství o další tři roky - do roku 2027, což je nejdelší spolupráce mezi MAN a fotbalovým klubem od jejího zahájení v roce 2008. „FC Bayern je značka s mezinárodní prestiží, ale má také silné kořeny v regionu. Totéž platí i pro MAN. Těšíme se na pokračování našeho dlouholetého partnerství, na kterém jsme se dohodli již dávno a které v budoucnu ještě pevněji zasadí do centra našich společných aktivit témata udržitelnosti a budoucích technologií v oblasti užitkových vozidel,“ říká Alexander Vlaskamp, generální ředitel společnosti MAN Truck & Bus.

„Jsme rádi, že můžeme pokračovat v naší skvělé cestě se společností MAN. FC Bayern se vyznačuje kontinuitou a partnerství, jako je toto, ukazuje, jak důležité je hledat společné cesty,“ říká Andreas Jung, marketingový ředitel FC Bayern, a dodává: „To je to, co nás spojuje, to je to, co charakterizuje silné vztahy.“

S řadou trofejí patří FC Bayern k absolutní špičce mezi kluby na národní i mezinárodní úrovni. Od začátku spolupráce se společností MAN získal řadu mistrovských titulů v německé fotbalové lize a také významné úspěchy v národních a mezinárodních pohárových soutěžích. Společnost MAN Truck & Bus je úspěšná i na mezinárodní úrovni, o čemž svědčí řada ocenění. Například trenér MAN, který vozí tým FC Bayern na zápasy, byl porotou složenou z evropských odborníků zvolen trenérem roku. Kromě toho také nákladní vozidlo MAN TGX, které získalo titul Mezinárodní nákladní vozidlo roku, již léta putuje od úspěchu k úspěchu - stejně jako jeho partnerský klub.

Michael Diederich, místopředseda představenstva FC Bayern: „Partnerství mezi MAN a FC Bayern je díky dlouholeté spolupráci pevné. Je pro nás důležité, že zahrnuje také ženský klub FC Bayern. Společně chceme pokračovat na cestě k úspěchu. MAN je ideálním průkopníkem a společníkem.“

Cestování v pohodě: Fotbalisté FC Bayern jezdí s trenérem MAN Lion's Coach

V rámci partnerství bude FC Bayern i nadále zajišťovat, aby špičkoví sportovci mnichovského klubu přijížděli na zápasy v pohodě a bezpečí. Hráči cestují v exkluzivním zájezdovém autobusu MAN Lion's Coach, který zaujme svými technickými detaily i nezaměnitelným designem a rozsáhlou speciální výbavou. Aby byla hráčům a trenérům poskytnuta maximální podpora a nejvyšší úroveň pohodlí, hospodárnosti a bezpečnosti, bude stávající klubový autobus během trvání smlouvy nahrazen novým, ještě modernějším a ekologičtějším modelem. Kromě Lion's Coache využívají i ostatní týmy klubu dodávky MAN, které byly v průběhu spolupráce stále více přizpůsobovány potřebám jednotlivých týmů.

Základem partnerství jsou technologie budoucnosti a udržitelnost

Společnost MAN Truck & Bus se v oblasti sportu angažuje již řadu let. „Dnes se mnoho klubů spoléhá na týmové autobusy MAN. Aktivity kolem zápasů FC Bayern v Allianz Areně pravidelně vyvolávají u našich zákazníků nadšení a zároveň nabíjejí naše výrobky emocemi,“ říká Marc Langendorf, vedoucí komunikace společnosti MAN Truck & Bus. Cílem společnosti MAN je stále více se zabývat tématem udržitelné mobility prostřednictvím různých sponzorských kampaní.

Společnost MAN Truck & Bus se bude i nadále angažovat jako oficiální partner ženského týmu FC Bayern. „Témata rozmanitosti a náboru v oblasti technologií budoucnosti jsou pro nás jako společnost v této souvislosti důležitá, proto je chceme i nadále podporovat. Táhnout za jeden provaz s FC Bayern, růst společně s nimi, abychom mohli měnit věci k lepšímu - to je to, co nás motivuje,“ dodává Marc Langendorf.


Autor: FARID COMERCIA s.r.o.
Odkaz: